Yüksek Topuklar

HAKKIMIZDA

NE YAPIYORUZ?

"Yüksek Topuklar” platformu,

İş hayatında kadın istihdamının artırılması, yönetim kurullarında kadın oranının yükselmesi, kadın özelinde başarı hikayelerine dikkat çekmek, toplumsal cinsiyet eşitliği, kadına şiddetin engellemesi özelinde bilinç oluşturma, çevresel sürdürülebilirlik ve gençlerin toplumsal entegrasyon, gelecek iş hayatında başarılı olabilmelerine yönelik mentörlük ve eğitim üzerine projeler, etkinlikler, belgesel yapımları, eğitimler ve içerikler üretmek amacıyla kurulmuş bir etkinlik proje geliştirme ve danışmanlık oluşumudur.

Kadın çalışan oranı
0%
Kadın yönetici oranı
0%
Yönetim kurullarında
0%
Yönetim kurulu komitelerinde
0%

Sektör profesyonellerinden oluşan ekibimizle, Yüksek Topuklar olarak vizyonumuz herkes için eşitlikçi ve yaşanabilir bir dünya yaratmaktır. Misyonumuz ise projeler ve partnerlikler geliştirerek sürdürülebilir kalkınma hedefleri doğrultusunda hareket etmektir.

Çeşitli etkinlikler, projeler, gösteriler gibi yaratıcı platformlar aracılığıyla toplumu bilinçlendirmeyi ve küresel amaçları desteklemeyi hedefliyoruz. Aynı zamanda sürdürülebilir kalkınma konusunda farkındalık yaratmak amacıyla belgesel yapımları ve içerikler üretiyoruz.

Yüksek Topuklar olarak, iş dünyasında eşitlik ve çevre dostu uygulamaları teşvik eden projeleri destekliyoruz. Sivil toplum, kamu kuruluşları, özel şirketler ile işbirlikleri kurarak sürdürülebilir kalkınma hedeflerine yönelik çözümler üretmek için çalışıyoruz.

Amacımız, toplumda pozitif değişim yaratmak ve herkesin yaşanabilir bir dünyada eşit fırsatlara sahip olmasını sağlamaktır. Yüksek Topuklar olarak, ilham verici etkinlikler ve projeler yoluyla sürdürülebilir kalkınmayı desteklemeye devam edeceğiz.